Grąžinimas ir garantijos

UAB „Revalta" įsipareigoja grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes, jeigu netinkama prekės kokybė pasireiškia gamybiniu defektu arba neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms. Pinigai grąžinami pervedant juos į banko sąskaitą. Už netinkamos kokybės prekes grąžinama visa pirkinio suma bei pristatymo išlaidos. Nekokybiškas prekes pirkėjas turi grąžinti pardavėjui.

Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirkta prekė, pirkėjas turi teisę per 14 kalendorinių dienų grąžinti prekę. Pirkėjas gali pasinaudoti nustatyta teise grąžinti nepatikusią prekę, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakitimais. Šiuo atveju grąžinama visa už prekę sumokėta suma.
Pirkėjas pardavėjui privalo pateikti raštišką prašymą , kuriame nurodo savo pageidavimą pakeisti arba grąžinti prekę.

Jeigu prekė keičiama ar grąžinama dėl pirkėjo pageidavimo (klientas persigalvojo, netiko prekė ar jos savybės), pirkėjas yra atsakingas už prekės siuntimą pardavėjui, prekės grąžinimą bei apmoka pakartotinio pristatymo išlaidas. 

Teisė atsisakyti užsakymo negalioja toms prekėms, kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos. Negrąžintinų prekių sąrašą nustato LR įstatymai. 

​Keičiama arba grąžinama prekė turi būti siunčiama UAB "Revalta" adresu Pakrantės 3, Rudamina, Vilniaus rajonas, LT-13249. 

Kiekvienas pirkėjas, gavęs nekokybiškas ar brokuotas prekes, turi kreiptis į mus nurodytais kontaktais. Mes pakeičiame prekę nauja tokia pačia preke arba pasiūlome analogišką prekę. Jeigu Klientas nesutinka priimti analogiškos prekės, grąžiname visus pinigus už įsigytas brokuotas prekes atgal į mokėtojo sąskaitą.

Kiekvienos el. parduotuvėje parduodamos prekės duomenys bendrai nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomos tokių prekių aprašymuose. Pardavėjui tam tikroms prekių rūšims nesuteikus kokybės garantijos, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.