Gerbiami mūsų Pirkėjai,

Mes atsakingai vertiname Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir žemiau pateiksime Jums informaciją apie tai, kokius ir kuriems tikslams naudojame duomenis.

Užsakytos prekės pateikimui  mums reikalinga žinoti pirkėjo vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto bei pristatymo adresą. Kontaktai būtini, kad galėtume informuoti apie užsakymo eigą, prekės pristatymo bei kitus su užsakymu susijusius klausimus.

Saugome Jūsų pirkimų, veiksmų, susirašinėjimo bei  mokėjimų istoriją.

Mes nerenkame Jūsų naršymo trečiųjų asmenų tinklalapiuose istorijos, neperduodame su Jūsų naršymu mūsų tinklapyje susijusių duomenų, pagal kuriuos galima nustatyti asmenį.

Asmeniniai duomenys renkami Jūsų apsipirkimo palengvinimui, tam, kad galėtume Jums asmeniškai pasiūlyti prekes, kad galėtume informuoti  Jus apie parengtus išskirtinius mūsų pasiūlymus, naujienas ir įvairias akcijas,  garantiniam aptarnavimui ar prekių remontui atlikti.

Naudodami įvairias priemones užtikriname, kad asmeniniai Jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo neteisėtų veiksmų – atskleidimo, tapatybės vagystės, sukčiavimo ir kt. Asmeninius duomenis tvarko tik tam įgalioti asmenys, kurių prieigos iki duomenų  ribotos.

Svetainėje naudojami „ slapukai“. Slapukai – tai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį Jums naršant. Pastarieji padeda atpažinti patį įrenginį, tačiau ne Jus. „ Slapukai „ naudojami, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis. Jie padeda analizuoti  naršymo istoriją ir renka tik nuasmenintus duomenis. Jei nepatinka „ slapukai „, visuomet galima ištrinti iš savo internetinės naršyklės.

Mes asmeninius duomenis perduodame tik patikimoms trečiosioms šalims ( mūsų partneriams ) su kuriomis esame sudarę sutartis. Tai – kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms, prekių tiekėjams, pristatantiems prekes tiesiogiai, rinkodaros ir garantinio aptarnavimo paslaugas teikiančioms įmonėms.

Išskirtiniais atvejais duomenys gali būti teikiami Teisėsaugos, Valstybinėms institucijoms ir teismams LR teisės aktų numatyta tvarka.

Asmens duomenys saugomi tiek, kiek būtina prekių įsigyjimo sutarčiai įvykdyti ir ne trumpiau nei įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai.

Jūsų duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

Mūsų svetainė yra apsaugota pagal saugumo protokolą, kuris remiasi duomenų kodavimo sistemos sertifikatu „ SSL „.

Jeigu turite klausimų rašykite mums elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Pagarbiai,

tukitoks.lt